سه شنبه، ۹ مهر ۱۳۹۸ | ۱۷:۵۸

چاپ
ارسال به دوستان
پرسش و پاسخ
سایتهای مرتبط
نقشه سایت
   » درباره ما
 درباره ما 

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، شرکت سیماتکسان را بر آن داشت تا با تولید قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. در این راستا با همکاری جمعی از مهندسین و متخصصین مجرب و بکارگیری جدیدترین نرم افزارها و روش های تولید همچون:

  طراحی و شبیه سازی سه بعدی بکمک کامپیوتر  (3D CAD/CAM)

  محاسبه تحلیل استاتیکی و دینامیکی قطعات به روش المانهای محدود (FEM)

  سیستم تولید انعطاف پذیر (FMS)

  دستگاههای برش لیزر، پانچ و خمکاری CNC

  دستگاه های جوشکاری روبوتیک فرکانس بالا و جوش میگ ((Mig

اقدام به طراحی و تولید درب های اتوماتیک سری S2000 مطابق با استاندارد EN-81 اروپا نموده و تا کنون تعدادی از انواع این درب ها تولید و در آسانسورهای مختلف نفربر و باری در نفاط مختلف با موفقیت نصب شده و در حال کار می باشد.

شرکت سیماتکسان با کسب تجربه موفق در زمینه تولید قطعات آسانسور و نوآوری های مداوم  همواره در صنعت آسانسور پیشرو بوده است.

 

فعالیت های شرکت :

 ×تولیدقطعات آسانسور شامل:

  دربهای اتوماتیک و لولایی

  فریم کابین (یوک) آسانسورهای کششی و هیدرولیک

  ترمز ایمنی (پاراشوت) تدریجی

  کفشک راهنمای کابین

 

×   واردات قطعات آسانسور شامل:

  ریل تحت لیسانس Hitachi ژاپن

  سیم بکسل Gustav Wolf

  سربکسل

  تراول کابل Suntech

  زنجیر جبران

  پولی پلاستیکی

  پرده نوری Memco انگلستان

  سنسور سنجش وزن Sunt

  اینورتور (درایو)  Suntech-Yaskawa

  موتور گیربکس و گیرلس  Sitor

 

کلیه اجزای محصولات ما بر اساس اصول مهندسی، طراحی و انتخاب مواد شده و پس از تولید با دقت کنترل کیفی می شوند. لذا دارای عملکرد عالی، دوام طولانی، قابلیت نصب آسان، تعمیر و نگهداری ساده می باشند.

تامین قطعات آسانسور متناسب با نیاز بازار، بخش دیگری از فعالیت شرکت سیماتکسان را تشکیل می دهد. کیفیت و طول عمر بالا معیارهای اصلی انتخاب قطعات می باشند. بر این اساس شرکت تلاش خود را برای عرضه این محصولات با قیمت مناسب و ارائه خدمات پس از فروش بکار گرفته است. هرچند قطعات وارد شده از شرکت های معتبر و شناخته شده تهیه می گردند با این حال، کلیه قطعات قبل از عرضه به بازار در برج تست کارخانه مورد آزمایش و بررسی دقیق قرار می گیرند. کلیه قطعات وارد شده دارای استانداردهای بین المللی صنعت آسانسور  می باشند.

 

 

طراحی سایت، هاست (هاستینگ)، ثبت دامنه - رادکام